J111 (1)

Odkryj nowe horyzonty

Adrenalina uderza Ci do głowy już po wyjściu z portu. Jesteś w otoczeniu Twoich uśmiechniętych przyjaciół i pędzących fal. Jacht przyspiesza przy najmniejszym podmuchu. Na J/111 szybko otrzymasz dostęp do pełnej gamy nowych wrażeń z zaskakującą łatwością. Delektuj się chwilą, rozwijaj swój potencjał.

J111 (2)

Wybierz wyścig !

Ze średnią prędkością przekraczającą 8 węzłów, z chwilowymi prędkościami powyżej 10 węzłów podczas gdy luzujesz szoty aby żagle wypełniły się wiatrem, wysokie osiągi są na wyciągnięcie ręki. Możesz być pewien że po drodze wzbudzisz wiele zazdrości !

J111 (3)

Zbierz załogę i żegluj z łatwością

Dzięki eleganckiemu wnętrzu zaprojektowanym dla kilku osób, J/111 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wygodnymi nocami na wodzie, w tym piekarnik, agregat chłodniczy, system wody pod ciśnieniem i bogactwo schowków. Jego układ wnętrza w kształcie litery L uwalnia całą niezbędną przestrzeń w mesie, potrzebną do wygodnego siedzenia na kojach. Aby zoptymalizować przestrzeń, koje są składane.

J111 (4)

STAŃ NA STARCIE

J/111 to flagowy jacht stoczny J Boats. Stał się atrakcją dla dużej liczby żeglarzy od swojej premiery w 2011. Szczególnie przypadł do gustu żeglarzom regatowym, chcących zmierzyć się w klasie One Design, podczas różnych imprez międzynarodowych organizowanych co roku.

J111 (5)

Podziwiaj precyzję

Aby osiągnąć tak wysoki poziom osiągów, potrzebna jest olbrzymia dbałość o detale. J/111 to najlżejszy jacht na rynku wykonany z najlepszych kompozytów węglowych. Wszystkie szczegóły zostały wykonane ze szczególną dbałością.

J111 (6)

Dodaj nowe zwycięstwa do listy sukcesów

J/11 jest marką samą w sobie w świecie imprez klas One Design. Mistrzostwa Świata, Europy czy największe klasyki jak Fastnet Race, Rolex Middle Sea Race, Mackinac race to tylko pozycje obowiązkowe w kalendarzu startów. J/111 udowodniła, że potrafi rywalizować z większymi jachtami !

J111 (7)

Łatwa do żeglowania w doublach

Jacht jest łatwy w obsłudze dla dwuosobowej załogi. Bez problemu opanuje asymetryczny spinaker, gdzie zwykle potrzeba 5-6 osób na jachcie tej wielkości. J/111 pozwala na bycie kontrolowanym palcem stojąc za sterem. Pozwól rodzinie i przyjaciołom delektować się szybkim żeglarstwem, bez proszenia ich o pomoc.

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161