J112E (1)

PÓJDŹ KROK DALEJ I PODBIJ OCEAN

J/112 Elegance to owoc dwóch lat przemyśleń i rozważań jak znaleźć najlepszy możliwy balans pomiędzy osiągami i komfortem wnętrza. Żaden inny jacht nie ma takiego uroku, niezależnie jak go będziesz używać.

J112E (2)

OBUDŹ W SOBIE ŻEGLARZA

Właściwości tego jachtu na morzu nie mają sobie równych. Dziób w kształcie litery V poprawia stabilność kierunkową, jednocześnie zwiększając zdolność do zjazdu po falach. Pokład zaprojektowany jest w taki sposób, aby ograniczyć rozbryzgi fal. Długa linia wodna, w połączeniu z nisko położonym środkiem ciężkości sprawia że jacht porusza się po wodzie delikatnie, bardziej podobnie do jachtu 40ft.

J112E (3)

Delektuj się komfortem

Zaprojektowany, aby odtworzyć dobre samopoczucie jak w domu, J 112 Elegance dba o każdy szczegół, aby zapewnić Ci komfort, jakiego potrzebujesz. Lakierowana stolarka z orzecha włoskiego nadaje klasyczny, akcent bez uszczerbku dla niesamowitego wrażenia przestrzeni.

J112E (5)

Zatrać się w uroku wnętrza

Estetyka wnętrza zapewnia harmonijną atmosferę dzięki doborze drewna, które nadaje jej szczególnie luksusowy charakter. Firma Roséo Design stworzyła idealne połączenie funkcjonalności i estetycznego designu.

J112E (4)

PODBIJAJ MORZE Z PEWNOŚCIĄ

Dla zwiększenia bezpieczeństwa na pokładzie, J/112 Elegance wyposażona jest w długie handrelingi, podwyższone nadburcie na całej długości oraz antypoślizgowy pokład dla odpowiedniej przyczepności przy każdym przechyle. Kokpit można zamknąć za pomocą zdejmowalnej platformy oferowanej jako dodatkowa opcja. Tratwa ratunkowa zawsze jest w pobliżu, w dedykowanej, łatwym w dostępie schowku w kokpicie.

J112E (7)

Poczuj się jak w domu !

Zoptymalizowana mesa w kształcie litery L jest perfekcyjnie zaplanowana i intuicyjna w użyciu. Schowki są zarówno praktyczne jak i łatwe w dostępie. Każdy element jest bezpieczny w użyciu na morzu.

Dzięki dwóm przestronnym prywatnym kabinom oraz ergonomicznemu i wygodnemu kokpitowi jacht ten jest tak samo przystosowany do rejsów turystycznych długodystansowych, jak i wyprawy na morze w trudnych warunkach, nawet w małej załodze.

Jego tempo Cię zaskoczy !

J112E (10)

Łatwość w manewrowaniu Double Handed

Rozmieszczenie osprzętu pokładowego J/112 Elegance zostało starannie przemyślane i dobrane tak, aby manewry były tak łatwe jak to możliwe.

Dwuosobowa załoga to wszystko czego potrzebujesz to kontroli tego jachtu, a potrzebny do tego wysiłek jest tak niewielki że nawet dziecko może to robić !

J112E (11)

Żegluj ekologicznie

Żeglarstwo jest oczywiście najbardziej satysfakcjonującym i ekologicznym sposobie przemieszczania się z najwyższym poczuciem wolności.

Unikalna zdolność J's do utrzymania wydajności zmniejszy zużycie silnika o co najmniej 15%, prowadząc do mniejszej emisji zanieczyszczeń.

J112E (12)

Uwolnij wydajność

Wydajność to podstawowa gwarancja komfortu podczas rejsu.

Ten jacht został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości nawigacji, z możliwie najlepszą równowagą komfortu i przestrzeni życiowej.

Z pewnością docenisz możliwość zaplanowania dokładnego czasu przybycia na postój z dziećmi.

Będziesz także zadowolony z możliwości dogonienia innych jachtów, mimo że wyruszysz później!

J112E (14)

DOŚWIADCZ DOSKONAŁOŚCI

Twój jacht to J!

To, co sprawia, że ​​jest to łódź najwyższej klasy, to technologia infuzji. Ten absolutnie wyjątkowy projekt zapewnia niezrównany standard doskonałości.

Jedynie J może zaoferować najbardziej solidną i sztywną konstrukcję na rynku, pozostając jednocześnie niezrównaną lekką co potwierdza reputacje J jako jachtu z najwyższej półki.

J112E (16)

Twój standardowy jacht gotowy do żeglowania

W przeciwieństwie do większości innych jachtów na rynku J oferuje wszechstronne jednostki gotowe do żeglowania natychmiast. Standardowe wyposażenie jachtu obejmuje wszystko co potrzebne do obsługi spinakera, chowany bukszpryt i wysokiej jakości takielunek

J112E (17)

Odkryj J/112

Zoptymalizuj i skonfiguruj swój jacht : Dywizja Grand Prix oferuje Tobie niezrównane doświadczenie dla Twoich projektów regatowych

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161