J121 (1)

40 Stopowiec zaprojektowany dla małej załogi

Nowa J/121 jest zoptymalizowana do żeglowania na długich dystanasach z załogą 5 osobową lub mniejszą. Zaspokaja rosnącą potrzebę upraszczania organizacji sezonu regatowego poprzez zmniejszenie potrzebnej załogi.

J121 (2)

Uprość żeglowanie

J/121 jest propozycją dla tych, którzy szukają jachtu oferującego frajdę i osiągi przy skromnej załodze. Na wyposażeniu znajduje się balast wodny, który można w łatwy sposób kontrolować z kokpitu, dzięki czemu na J/121 można konkurować z załogami składającymi się z 8-10 osób.

J121 (4)

SKORZYSTAJ Z OTWARTEGO, PRZESTRONNEGO WNĘTRZA

Wnętrze jachty jest proste, jasne i oferuje duże wrażenie przestrzeni. Kambuz w kształcie litery L wyposażony jest w piekarnik oraz lodówkę, pozwalając na wyjście w długi rejs z zapewnieniem komfortu którego potrzebujesz. Z przodu znajdziesz przestrzeń na przechowywanie żagli, która również jest przydatne do stawiania i zrzucania Twojego spinakera.

J121 (7)

Wykorzystaj ergonomiczny kokpit

Z dużą przestrzenią na manewry i dobrą ochroną przed warunkami pogodowymi, J/121 zdecydowanie jest jachtem offshorowym! Sternik bez trudu może trymować grota.

J121 (5)

Podziwiaj precyzję

Aby uzyskać takie osiągi, przy konstruowania szczególny nacisk położono na dbałość o detale. Precyzyjne oprzyrządowanie zostało opracowane przez firmę Symmetrux, jedną z najlepiej wyspecjalizowanych Amerykańskich Firm w zakresie realizowania obrabianych elementów. Tolerancja wynosi poniżej 0.1 mm.

J121 (6)

Z łatwością panuj na żaglami

Prowadzenie 40-stopowca z minimalną załogą wymaga uproszczenia ożaglowania.

Właśnie dlatego ten jacht jest wyposażony w sprzęt ułatwiający wykonywanie manewrów, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych.

zmniejszone

Rozpocznij przygodę

Rolex Fastnet Race czy Rolex Middle Sea Race,to znane offshorowe klasyki, w których bez wysiłku możesz wystartować tym jachtem. J/121 zaskoczy się swoją mocą, łatwością w przyspieszaniu, pozostając bardzo łatwa w kontrolowaniu.

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161