J122E (5)

Przygotuj się na długą nawigację, odkrywaj nowe doznania !

Przemierzając Morza i Oceany, uwolnij swój umysł i dziel się wspaniałe spędzonym czasem z rodziną lub przyjaciółmi. Spełnienie marzenia jest na wyciągnięcie ręki!

J122E (2)

Wyjdź na morze z pewnością

Ten jacht jest idealny na rejsy z przyjaciółmi lub rodziną. Ucieknij od wszystkiego i ciesz się bezpiecznym i łatwym poruszaniem wspaniałym, antypoślizgowym pokładzie wyjątkową stabilnością kierunkową, a przede wszystkim zwrotnością i niezrównanych właściwości nautycznych wynikających z obniżenia balastu, a tym samym środka ciężkości.

J122E (3)

Zachwyć się wysokością stania

Zaprojektowana, by odwzorować poczucie bycia jak w domu. J/122 Elegance ma wszystko co potrzebne aby zapewnić poczucie komfortu którego potrzebujesz. Siedzenia w mesie, oraz materace zostały wykonane z najwyższej jakości pianek, zaprojektowane z najwyższą starannością. Rozplanowanie przestrzeni zostało przemyślane w taki sposób, aby zapewnić optymalny komfort. Strefa relaksu została wydzielona z kokpitu, więc każdy członek załogi ma swoją przestrzeń.

J122E (4)

Uczucie jasności

Daj się ukołysać ciepłemu designowi, widokiem na niebo i morze, których naturalne światło subtelnie rozjaśni wnętrze. Wbudowany system zasłon umożliwi cieszyć się prywatnością kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

J122E (7)

BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA KILKA NIESPODZIANEK Z PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ

W dużej kabinie dziobowej łodzi znajduje się prywatna kabina prysznicowa. Każda przestrzeń i każda kabina zapewnia prywatność, której każdy potrzebuje podczas dłuższych rejsów. Duży stół nawigacyjny to perfekcyjne miejsce na biuro lub strefę czytania. Podczas gotowanie w kambuzie ukształtowanym w literę L nawet nie zorientujesz się, że jesteś na morzu !

J122E (9)

Wykorzystaj moment

Z dbałością o szczegóły, udany projekt Roséo zawiera kilka zaskakujących detali materialnych, które wzbudzą w tobie potężne emocje. Luksusowa, nowoczesna atmosfera wnętrza jachtu opiera się na prostym projekcie i oszałamiającym wyborze drewnianych wykończeń. Wkład szlachetnych materiałów, takich jak skóra i solidna stal nierdzewna, dodatkowo wzmacnia ten poczucie.

J122E (11)

Żegluj z elegancją

Eleganckie, ponadczasowe linie tworzą rozpoznawalną i unikalną markę - to jest J !

J/122 Elegance charakteryzuje się harmonijną osobowością, dzielnością nawigacyjną i prostotą w manewrowaniu. Niska wolna burta pozwala z łatwością wchodzić na pokład oraz redukuje dryf. Umiarkowana szerokość zapewnia jachtowi znacznie łagodniejszy ruch po tafli wody.

J122E (14)

Uwolnij wydajność

Wydajność to podstawowa gwarancja komfortu podczas rejsu.

Ten jacht został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości nawigacji, z możliwie najlepszą równowagą komfortu i przestrzeni życiowej.

Z pewnością docenisz możliwość zaplanowania dokładnego czasu przybycia na postój z dziećmi.

Będziesz także zadowolony z możliwości dogonienia innych jachtów, mimo że wyruszysz później!

J122E (16)

Żegluj ekologicznie

Żeglarstwo jest oczywiście najbardziej satysfakcjonującym i ekologicznym sposobie przemieszczania się z najwyższym poczuciem wolności.

Unikalna zdolność Js do utrzymania wydajności zmniejszy zużycie silnika o co najmniej 15%, prowadząc do mniejszej emisji zanieczyszczeń.

J122E (17)

DOŚWIADCZ DOSKONAŁOŚCI

Twój jacht to J!

To, co sprawia, że ​​jest to łódź najwyższej klasy, to technologia infuzji. Ten absolutnie wyjątkowy projekt zapewnia niezrównany standard doskonałości. Jedynie J może zaoferować najbardziej solidną i sztywną konstrukcję na rynku, pozostając jednocześnie niezrównaną lekką co potwierdza reputacje J jako jachtu z najwyższej półki.

J122E (18)

Obsesyjna dbałość o szczegółu

Od projektu po realizację, J to dzieło precyzji : rozmieszczenie osprzętu pokładowego dla zminimalizowania wysiłku potrzebnego do wykonania manewru, wykończenie wnętrza dla maksymalizacji przestrzeni, łatwego dostępu do wszystkich instrumentów oraz stałe dążenie do optymalizacji materiałów aby zagwarantować najniższą masę na rynku.

J122E (19)

Twój standardowy jacht gotowy do żeglowania

W przeciwieństwie do większości innych jachtów na rynku J oferuje wszechstronne jednostki gotowe do żeglowania natychmiast. Standardowe wyposażenie jachtu obejmuje wszystko co potrzebne do obsługi spinakera, chowany bukszpryt i wysokiej jakości takielunek.

J122E (21)

Odkryj J/122

Zoptymalizuj i skonfiguruj swój jacht : Dywizja Grand Prix oferuje Tobie niezrównane doświadczenie dla Twoich projektów regatowych

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161