J45-Jcomposites-la-performance-ce-gage-de-confort-1920px

Ustanowienie nowych standardów

Ekscytujący 45-stopowy morski jacht żaglowy, który może zmienić wszystkie Twoje plany żeglarskie. Najnowocześniejszy projekt kadłuba łączy się z wyrafinowanym projektem wnętrza, aby podnieść poprzeczkę w zakresie komfortu i osiągów podczas rejsu, jak żaden inny jacht.

J45-Jcomposites-2021-Visuel-Un-equipement-offshore-en-standard

UNIKALNY DESIGN

Połączenie amerykańskiego pragmatyzmu J Boats z francuskim stylem J Composites jest dobrze udokumentowane, ale w jakiś sposób naprawdę nabrało pełnego znaczenia w J/45. Zajęło to ponad 3 lata wspólnej pracy, przemyślenia każdego szczegółu w ciągłym poszukiwaniu jak najlepszej równowagi.

Główną zasadą była maksymalizacja objętości wnętrza i komfortu przy zachowaniu eleganckiej sylwetki, minimalnej powierzchni zwilżonej i zdecydowanie najniższej wagi w swojej kategorii.

 

J45-Jcomposites-2021-performance-confort

POŁĄCZENIE DESIGNU I PRZESTRZENI

Spójność wnętrza i ergonomia J/Boats to kwestia oczywista. W przypadku J /45 celem było przesunięcie granic w tym zakresie.

W tym celu nawiązaliśmy współpracę z Isabelle Racoupeau przy projektowaniu wnętrza. Była w stanie wykorzystać swoje ogromne doświadczenie w dziedzinie jachtów crusingowych, aby zmaksymalizować komfort i elegancję na pokładzie J/45.

Rezultatem jest niezrównane wnętrze, w którym naturalne światło podkreśla zdecydowanie nowoczesny design, zapewniający zarówno komfort, jak i funkcjonalność podczas żeglowania.

J45-Jcomposites-2021-une_conception_unique

OSIĄGI. GWARANCJA KOMFORTU PODRÓŻY

Ustanowienie zupełnie nowego standardu jest możliwe tylko przy jasnej i precyzyjnej wizji. To właśnie nadaje kolor DNA marki, zapewniając J/45 poważny zastrzyk komfortu, którego po prostu nie można znaleźć na żadnym innym jachcie.

Przewaga w zakresie osiągów wyraża się w jego zdolności do pokonywania kolejnych mil w sposób całkowicie bezpieczny, jednocześnie umożliwiając załodze czerpanie pełnych korzyści, bez zmęczenia i stresu.

Z pewnością spodoba ci się możliwość poszerzania zakresu możliwości, a przed Tobą otwierają się nowe, bardziej odległe horyzonty.

Będziesz także zadowolony z możliwości planowania czasu dopłynięcia z rodziną bez konieczności włączania silnika.

J45-Jcomposites-2021-visuel-son-amenagement-interieur

PERSONALIZOWANY UKŁAD I WYKOŃCZENIE

J / 45 oferuje kilka opcji rozplanowania wnętrza, jedną wersję z 2 kabinami / 2 dużymi przedziałami i schowkiem na żagle lub wariant 3-kabinowy z opcją kabiny dwuosobowej.

Wykończenie wnętrza dostępne jest w trzech wariantach: drewno, dąb, orzech lub teak. Dalsza personalizacja będzie również możliwa w J /45 dzięki bardzo szerokiej gamie najwyższej klasy tapicerki.

J45-Jcomposites-2021-visuel-une-technologie-de-construction-d_avant-garde

AVANT-GARDOWA TECHNOLOGIA

Dziś, J Composites jest najbardziej doświadczoną stocznią na Świecie w produkcji laminatów przekładkowych i technologii infuzji. Tymi metodami budowane są wszystkie Francuskie J od 1993.

W rezultacie, J/45 będzie szczycić się najlepszym stosunkiem masy na rynku dzięki balansowi pomiędzy niską wagą a solidną jakością przy niezrównanym poziomie perfekcji.

J45-Jcomposites-la-performance-ce-gage-de-confort-1920px

Rozszerz swoją listę życzeń

Czy istnieje epicki rejs o którym marzysz, a może szczególnie regaty w których chcesz wziąć udział ?

J/45 może sama dopłynąć w każde miejsce na świecie. Wyobraź sobie żeglowanie z Wysp Kanaryjskich w listopadzie podczas regat ARC Cruising Rally na Karaiby. J / 45 posiada bogate wyposażenie przeznaczone do żeglugi morskiej. To czyni go jachtem inwestycją, która nie wymaga profesjonalnej załogi do żeglowania, obsługi ani konserwacji.

 

 

j45-Jcomposites-2021-prenez-plaisir-a-manoeuvrer

Przyjemność z manewrowania

Wyraża się to w wyjątkowym poziomie wyposażenia, które jest standardowym i topowym sprzętem pokładowym, aby umożliwić precyzyjne, bezpieczne i bez wysiłkowe manewrowanie.

Każdy ruch po pokładzie jest całkowicie bezpieczny dzięki licznym relingom i niezrównanej jakości antypoślizgowej powierzchni.

 

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161