j70_Tomlinson

J/70

Od przyjemności do adrenaliny

Podaruj sobie prawdziwą ikonę klas One Design! J 70 to idealne połączenie przystępnej konstrukcji i niekwestionowanej wydajności. Nie bez powodu jest to najbardziej rozpowszechni/ony jacht na Świecie.

J70 (16)

Postaw żagle i się ciesz

Ta rekreacyjna łódka daje Tobie możliwość wyboru jak ją użyć: relaksujący wypad na wodę z rodziną czy ściganie się na równych warunkach ? Niska masa pozwala cieszyć się łatwym wodowanie, a plan ożaglowania sprawia że ten bestseller jest bardzo bezpieczny i przyjazny w użytkowaniu.

J70 (2)

Dołącz do międzynarodowej klasy

Dziś, J/70 jest traktowana jako wyznacznik klasy One-Design na skalę światową. Notuje rekordową ilość zgłoszeń na każdej imprezie międzynarodowej. Jakość i precyzja wykonania, powtarzalność.

Mistrzostwo precyzyjnego i identycznego procesu budowania oraz międzynarodowa organizacja gwarantują identyczną łódkę dla każdego właściciela.

J70 (7)

Przyzwyczaj się do frajdy

Jacht “zabawka”, który jest zarówno prosty, jak i techniczny, zdolny do żeglowania 20 węzłów pod spinakerem. J/70 zrzesza żeglarzy w towarzyskie i zjednoczone związki klasowe. Jej konstrukcja jest przeznaczona dla entuzjastów wiatru, a jej rozmiar oznacza, że ​​możesz z łatwością wypłynąć w morze, kiedy tylko zechcesz.

J-composites_J70_BENEFIT-FROM-CUTTING-EDGE-EQUIPMENT

Korzyści z nowoczesnej technologii

Siłą tego jachtu jest korzystanie z najnowszych rozwiązań. Węglowy maszt oraz najwyższej klasy rozwiązania techniczne czynią J/70 bardzo lekką i sztywną konstrukcją o bardzo długiej żywotności.

J70 (14)

Ułatw sobie życie

Kiedy pogoda jest dobra, po co czekać aby z niej korzystać ? Mała, 7 metrowa łódź sportowa J/70 jest lekka jak piórko, łatwa w transporcie, klarowaniu i wodowaniu. Kil jest podnoszony, co oznacza znaczną redukcję wysokości przyczepy.

J70_19

Bądź częścią perfekcyjnej sportowej organizacji

Bardzo małe tolerancje produkcyjne są gwarancją sportowej równości dla każdego. Sieć właścicieli oferuje regaty na poziomie narodowym i międzynarodowym w wielu krajach.

J70 (3)

WYMAGANA NIEZAWODNOŚĆ

Nawet przy intensywnym użytkowaniu jakość wykonania J/70 gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i solidność, co przekłada się na wysoką wartość przy odsprzedaży. Dzięki “sportowemu” charakterowi klasy, dużej dbałości o detale, starannej selekcji materiałów i ścisłej kontroli produkcji, J/70 ta graniczy z perfekcją pod względem zarządzania.

J70 (10)

WYKORZYSTAJ W PEŁNI JEJ ERGONOMICZNĄ KABINĘ

Dzięki jej małej kabinie możesz schronić się przed złą pogodą. Oznacza to również, że całe wyposażenie łodzi i załogi można łatwo przechowywać i transportować wewnątrz. Luk przedniego pokładu rozjaśnia wnętrze umożliwia efektywną wentylację. Podczas żeglowania silnik zaburtowy można całkowicie schować pod pokładem.

J70 (18)

Zacznij się ścigać

Cechy J 70 sprawiają, że jest ona dostępna dla wszystkich. Doskonale pasuje do młodych i kobiecych załóg. Surowe przepisy dotyczące balastowania oznaczają, że osoby, które nie biorą udziału w intensywnym treningu, nadal mogą z łatwością konkurować z bardziej wyszkolonymi załogami.

POBIERZ CENNIK [PDF]

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161