J88 (1)

Wybierz prędkość

Daj się skusić niezrównanej finezji i stabilności tej zapierającej dech łodzi! J/88 łączy w sobie reakcję i szybkość małej łodzi z bezpieczeństwem dużego jachtu.

J88 (2)

Postaw żagle i delektuj się

Jesteś na pokładzie jachtu stworzonego by dawać frajdę. J/88 realizuje dwie koncepcje - sportowo/relaksacyjne eskapady z rodziną lub ściganie się na równych warunkach. Lekka konstrukcja oznacza że możesz cieszyć się sprawnym żeglowaniem a plan ożaglowania zapewnia bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

J88 (3)

Połącz sport i komfort

Zlew, koje, WC : J/88 jest pierwszym sportowym modelem pozwalającym wyrwać się na kilkudniowy rejs z nutą komfortu i niezapomnianymi wrażeniami z żeglugi.

J88 (4)

Wyjdź na wodę natychmiast po zameldowaniu się na łódce

Wydajność silnika stacjonarnego zapewnia bardzo sprawne przemieszczanie się. Rollowany fok i grot na pełzaczach to kluczowe elementy pozwalające na wyjście z portu bez większych przygotowań. Liczy się tylko FUN !

J88 (5)

WRAŻENIA POD KONTROLĄ

Chcesz zabrać dzieci na ekscytującą przejażdżkę pod pełną kontrolą? J/88 jest do tego stworzony! Bez wysiłku przekroczysz 15 węzłów w ślizgu. Cieżki balast i duży ster na pawęży gwarantują bezpieczeństwo, stabilność i kontrolę.

J88 (6)

Wykorzystaj technologię

Najnowsza technologia infuzji, węglowy maszt, chowany węglowy bukszpryt, węglowa płetwa sterowa…. Technologia w najlepszym wydaniu zapewniająca wydajność i solidność.

J88 (10)

Rywalizuj na równym poziomie

J/88 jest klasą One Design, więc nie ma różnicy w standardzie pomiędzy 5-letnim jachtem a dzisiejszym modelem. Gromadzi entuzjastów z całego świata w wyścigach na trasach regat przybrzeżnych.

J88 (9)

Wymagana wyjątkowa niezawodność

Nawet podczas intensywnego żeglowania, jakość wykonania gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i solidność. Ta sama jakość przekłada się na wysoką wartość odsprzedaży. Dzięki wkładowi prawdziwej kultury „wyścigowej”, ciągłemu przywiązaniu do szczegółów, wysoce selektywnemu doborowi materiałów i ścisłej kontroli produkcji, J 88 graniczy z perfekcją w działaniu.

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161