J99 (4)

Uwolnij swoje offshorowe pragnienia

Nowy model J/99 uzupełnia sportowy segment i zaspokaja wiele potrzeb. Jacht regatowy, którego intencją jest bycie zarówno łatwym w obsłudze jak i zapewnienie wysokich osiągów. J/99 pobudzi Twoje zmysły a atrakcyjna cena na pewno się spodoba!

J99 (21)

Offshorowy ścigacz dla każdego

J/99 jest stworzona do spełnienia Twoich marzeń. Wyścigówka, zaprojektowana do przybrzeżnych regat shorthanded jak i offshorowych programów. Na J/99 znajdziesz wyrafinowane sportowe wykończenie, które sprawi, że również jej wnętrze sprawdzi się podczas przyjemnych weekendów z rodziną.

J99 (15)

Niezrównane doświadczenia z osiągów

J / 99 jest owocem dogłębnych badań, które opierają się na ogromnym bogactwie doświadczeń J Boats. Szczycąc się znaczącymi zwycięstwami i podiami na najważniejszych trasach regatowych (Middle Sea Race / Fastnet Race / Mackinac Race / Armen Race), jej zespół projektowy polegał na znanych już mocnych stronach istniejących konstrukcji, jednocześnie wprowadzając jeszcze większą wszechstronność, w szczególności zwiększoną stabilność kształtu w połączeniu z minimalna zwilżona powierzchnia.

181__VMA1036

Sportowy jacht z miejscem nad głową

J/99 oferuje komfortowe rozplanowanie wnętrza z perfekcyjnie dobraną wysokością . Jej przestronne wnętrze składa się z dwóch niezależnych i symetrycznych kabin rufowych, dzięki czemu możesz odpocząć niezależnie od halsu. Ponadto mesa wyposażona w , kambuz w kształcie litery L i stół do map skierowany do przodu sprawiają, że całość jest bardzo funkcjonalna i zwiększa komfort na wodzie.

976__VMA1651

Jeden jacht, kilka programów

Plan pokładu został tak zoptymalizowany, aby ułatwić manewry przy braku licznej załogi.

Wszystkie główne regulacje są dostępne z pozycji sternika. Dostępne kilka konfiguracji : pojedyncze lub podwójne urządzenie sterowe, opcjonalny kil z bulbem, wersja symetryczna lub niesymetryczna. Niska masa w połączeniu z dużą sztywnością i łatwość w sterowaniu pozwala żeglować z pełną pewnością.

J99 (18)

WYSOKA JAKOŚĆ DLA PERFEKCYJNYCH KOMPROMISÓW

Równowaga jest kluczem do opracowania nowego modelu. Jakość wykonania uwidacznia się w sposobie, w jaki wszystko zostało przemyślane. Lekkość kompozytów wykonanych w technologii infuzji w połączeniu z niezrównaną sztywnością strukturalną pozwala na zwiększoną stabilność, a tym samym wydajność, zapewniając jednocześnie poziom komfortu i wykończenia, jakiego oczekują klienci.

J99 (9)

Wydajne wyposażenie

Dużo uwagi poświęcono J/99, aby zaoferować wydajny jacht, który może dostosować się do Twoich potrzeb. W ten sposób będziesz mieć do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia, umożliwiający odpowiednią optymalizację. Profil masztowy jest opracowany zgodnie z najnowszymi trendami. Zdejmowany bukszpryt zwiększa osiągi i jednocześnie jest praktyczny.

77 Racing Club Gdańsk

Stara Twierdza 2-4

80-551 Gdańsk

Piotr Tarnacki

piotr@77racing.pl

(+48) 509409309

Media

media@77racing.pl

(+48) 734422161