JEANNEAU DB/43 OB

DB/43 OB obiecuje chwile czystej radości.  Rejsy na pełnej prędkości, z przerwą na opalanie i kąpiel, oszałamiające zachody słońca, wspólne uśmiechy, kieliszek w ręku… nie musisz wybierać pomiędzy czerpaniem z intensywnych doznań a prostymi przyjemnościami.

Wyposażony w mocny silnik zaburtowy, DB/43 OB oferuje sportową żeglugę, z prędkością maksymalną zbliżającą się do 40 węzłów. Doskonałe osiągi idą w parze z niezwykłym komfortem podróżowania, co jest zasługą kadłuba autorstwa Michaela Petersa. Wyjątkowo wyróżniający się profil nadaje ton tej łodzi, z lśniącym, współczesnym designem.

KOMFORT ŻYCIA NA POKŁADZIE

Skąpana w świetle, przestronna kabina właściciela oferuje zaskakujący poziom wykończenia i komfortu. Na pokładzie, pod słońcem lub w świetle księżyca, przeżyjemy najbardziej pamiętne chwile. W przestronnym kokpicie, w przytulnym salonie mieści się do ośmiu osób wokół modułowego stołu. Doskonale wyposażona kuchnia z centralną wyspą przyczynia się do stworzenia odświętnej atmosfery, umożliwiając wspólne przygotowywanie i delektowanie się smacznymi potrawami. Następnie można rozłożyć dwa boczne tarasy, tworząc szeroką, boczną platformę do pływania. W tej atmosferze goście mogą nurkować relaksować się i opalać na pokładzie słonecznym.

GALERIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 13.94 M / 45’9″
DŁUGOŚĆ KADŁUBA: 11.95 M / 39’2″
SZEROKOŚć KADŁUBA: 3.82 M / 12’6″
ZANURZENIE: 0.94 M / 3’1″
KABINY: 2

PROSZĘ O PRZESŁANIE OFERTY