J70

Podaruj sobie prawdziwą ikonę klas One Design! J 70 to idealne połączenie przystępnej konstrukcji i niekwestionowanej wydajności. Nie bez powodu jest to najbardziej rozpowszechni/ony jacht na świecie.

Dziś, J/70 jest traktowana jako wyznacznik klasy One-Design na skalę światową. Notuje rekordową ilość zgłoszeń na każdej imprezie międzynarodowej. Jakość i precyzja wykonania, powtarzalność. Mistrzostwo precyzyjnego i identycznego procesu budowania oraz międzynarodowa organizacja gwarantują identyczną łódkę dla każdego właściciela.

GOTOWY DO ZAWODÓW

Cechy J 70 sprawiają, że jest ona dostępna dla wszystkich. Doskonale pasuje do młodych i kobiecych załóg. Surowe przepisy dotyczące balastowania oznaczają, że osoby, które nie biorą udziału w intensywnym treningu, nadal mogą z łatwością konkurować z bardziej wyszkolonymi załogami.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Siłą tego jachtu jest korzystanie z najnowszych rozwiązań. Węglowy maszt oraz najwyższej klasy rozwiązania techniczne czynią J/70 bardzo lekką i sztywną konstrukcją o bardzo długiej żywotności. Nawet przy intensywnym użytkowaniu jakość wykonania J/70 gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i solidność, co przekłada się na wysoką wartość przy odsprzedaży. Dzięki “sportowemu” charakterowi klasy, dużej dbałości o detale, starannej selekcji materiałów i ścisłej kontroli produkcji, J/70 ta graniczy z perfekcją pod względem zarządzania.

GALERIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość kadłuba 6.93m
Długość linii wodnej 6.24m
Maksymalna szerokość 2.25m
Zanurzenie 1.50m
Powierzchnia żagli na wiatr 26m²
Powierzchnia spinakera asymetrycznego 45m²
Wyporność 795kg
Waga balastu 285kg
Certyfikat CE C

PROSZĘ O PRZESŁANIE OFERTY