XO DFNDR 9

Dla tych, którzy chcą wciąż odkrywać nowe miejsca i wymiary, po testowej jeździe nie ma już odwrotu. Ta nowa wielofunkcyjna łódź z konsolą centralną ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pokonać wzburzone morze.

Nowa XO DFNDR 9 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pokonać wzburzone morze. Jest to przede wszystkim frajda z podróży, ale idealnie sprawdza się zarówno w wędkarstwie sportowym, jak i w zastosowaniach profesjonalnych. Pokład rufowy i część dziobowa mogą być zamienione w ogromne leżaki, a prywatne wezgłowie i koje dla dwóch osób umożliwiają wygodny nocleg. Wyposażona w dwa silniki Mercury 225 V6, łódź może osiągnąć +45 węzłów prędkości maksymalnej.

KOMFORT NA POKŁADZIE

Łącząc kadłub w kształcie głębokiej litery V, który jest produkowany z najlepszego na rynku aluminium klasy wojskowej z estetycznym wyglądem umożliwionym przez najnowocześniejsze włókno szklane, nowa DFNDR 9 zabierze cię przez najbardziej surowe morza do nowych przygód i doświadczeń, które wykraczają daleko poza konwencjonalne. Z XO można bez problemu pokonać wzburzone morze z komfortową prędkością rejsową ponad 30 węzłów.

GALERIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Długość całkowita (bez silnika): 8,8m
Szerokość kadłuba: 2,6m
Zanurzenie: 0,99m
Waga (bez silnika): 2710kg
Pasażerowie: 8/6
Koje: 2
Pojemność zbiornika paliwa: 450l
Konstrukcja: ALU/GRP
Klasyfikacja: B/C
Maksymalny zakres prędkości: 45+ kts
Silniki zaburtowe: 2 x 225 – 450 KM
Deadrise: 23 stopnie
Kadłub: Deep-V

PROSZĘ O PRZESŁANIE OFERTY