SUN ODYSSEY 380

JEANNEAU

Łatwy w obsłudze, zarówno w porcie jak i w podróży. Idealny na szybki rejs w słoneczny dzień jak i podróż dookoła świata. Na pokładzie Sun Odyssey 380 życie jest łatwiejsze dzięki licznym inteligentnym rozwiązaniom.

Na pokładzie Sun Odyssey 380, w każdym detalu, znajdziesz połączenie wysokiej jakości i komfortu. Wyprofilowana sylwetka dziobu zwiększa wydajność oraz ułatwia manewrowanie. Wpuszczone burty boczne i podwójne koła sterowe zapewniają bezpieczne poruszanie się po pokładzie, jednocześnie poprawiając widoczność przy sterze. Obniżony bom ułatwia dostęp i zwiększa powierzchnię żagla bez dociążania łodzi.

KOMFORT ŻYCIA NA POKŁADZIE

Jasne i przestronne, nowocześnie zaprojektowane wnętrze ułatwia zachowanie czystości, zapewniając komfort i spokojną atmosferę rejsu. Dbałość o detale widoczna w każdym elemencie – ustawna, prostokątna koja w dziobowej kabinie, leżanka na kilu dla zwiększonego komforty podczas żeglowania po wzburzonych wodach, możliwość wyboru opcji z dwoma lub trzema kabinami wraz z oddzielnym prysznicem i szafkami. Sun Odyssey 380 to spokój zarówno na pokładzie w czasie postoju w marinie, jak i w trakcie żeglowania.

GALERIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 11.22 M / 36’10”
DŁUGOŚĆ KADŁUBA: 10,77 m / 35’4″
POJEMNOŚĆ PALIWA: 130 L / 34 US GAL
KABINY: 2/3
KATEGORIA CE: A8 / B10 / C10 / D10

PROSZĘ O PRZESŁANIE OFERTY